meie tulevik

10/01/2014

10670171_10152292948626898_7502512825965315287_nÜhed ütlevad et tänapäeva noored saavad järjest varem täiskasvanuks, see on siis, kui nad tahavad seksuaalvahekorra algust ajas edasi lükata. Teine kord jälle öeldakse et nad saavad järjest hiljem täiskasvanuks, see on, siis, kui tahetakse, et nad rutem orjama hakkaks. Mumeelest on tegu skisosfreenilise nähtusega, mis viitab peamiselt valitseva eagrupi fundamentaalsele võimetusele.

Also, sellel tšikil võiks valimisõigus olla. Kui me hakkaksime inimestele “arvatava adekvaatsuse” järgi valimisõigust andma, siis me peaksime hästipaljudelt ära hakkama võtma ja see ei oleks enam kuidagi võrdne, vaid nagu mingis Heinleini raamatus. Valimised on ülepea suht suva teema, kindlasti mitte üks tähtsamaid ega ainuvõimalikumaid osi meie praegusest elukorraldusest, see süsteem läheb varem või hiljem ümbertegemisele. Rahva tahtega seal ka väga pistmist pole, põhimõtteliselt võiks öelda, et kõik, mis juhtub, on rahva tahe, sest nad lasevad sellel toimuda. Sellest hoolimata tuleb Savisaart valida.

P.S. Erilist tähelepanu juhiksin pealkirjale “Luuletust”, sellele, et tal on suht odedi togedi süntaks ja et diskleimeris “teie HEIT lic ei huvita” kasutatakse sõna “lits” lühendina sõnast “lihtsalt”. Suht naturaalne tundub ka veel. Lemmikrida oli “Isegi lehm on kobedam kui sina oled”. Seda tahaks siukse Beebilõusta saaremaa aktsendiga lugeda.

Advertisements

One Response to “meie tulevik”

  1. sama autor on kokku pannud ka lause “tean et sa ei tea, et mulle meeldid, aga nii see on.”

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: