Kaur Kender Keskerakonna toetamise kohta

02/12/2015

Ma olen raha eest olnud nõunik personaalselt Jüri Mõisal, Tõnis Paltsul, Toomas Savil, Toomas Varekul. Nõustanud Isamaad, Respublicat, Reformi erakondadest. Kunagi ei ole seda varjanud, kui teen raha eest tööd. Neil kellelgi, kellele raha eest olen nõu andnud, liiga hästi pole läinud :D

Praegune on ikka puhas soolo. Kahjuks ei ole minu püüdlikkust ka märgatud ja raha pole ei pakutud ega ka vaikselt laekunud. Aga luban, et kui sitaks plekki peale viskab annan kohe teada.

Üldisemalt: võib vabalt olla, et refi vaist on õige. Neile on algusest peale olnud nihilist ja mina pohui. Kui me midagi muuta suudaks nende arvates, siis nad räägiks meiega juba ammu.

Valimised ei näita ka suurt midagi. Siis on kõik kohad tüüpe täis, kes võidu enda nimele kirjutavad ja kaotuses kõiki teisi süüdistavad.

Ja mind ei koti eriti miski. Mina valin muutust. Nagu Tehnik Harlan Asimovi Igaviku Lõpus. Minimaalne Vajalik Muutus, et saavutada Maksimaalne Soovitud Tagajärg. Selle jaoks kõlbab mulle Keskerakond. Ma tahan, et ma elaks riigis, kus võimu vahetamine on reaalselt võimalik. Kus ei vahetu ainult parteijuhid, nagu kommunistlikus Hiinas.

Advertisements

One Response to “Kaur Kender Keskerakonna toetamise kohta”

  1. nihilisti kommentaariumist korjatud

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: